Toshiba Klima

Toshiba Klima Satış ve Servis Merkezi

Abant Soğutma ve End. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. 1995 yılında kocaeli şehrinin gebze ilçesinde kurulmuştur. Firmamız ısıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe satış, montaj ve servis hizmeti vermektedir.

Toshiba klima hizmetlerimizi en ucuz şekilde siz müşterilerimize sunmak için her geçen gün bir adım daha atıyoruz. Son model teknolojik aletlerimiz ile müşterilerimize gerek servis, gerek montaj hizmetlerini, tecrübeli ekibimiz ile birlikte yapmaktayız. Güler yüzümüz ile müşterilerimiz’den mutlu ayrılmanın sevincini 1995’ten beri yaşıyoruz. Müşterilerimize bütçelerine uygun en kaliteli klimaları özenle seçiyor ve montajını tecrübeli ekibimiz ile yapıyoruz.

Dünya markalarından TOSHİBA ve CARRİER klima’nın, yetkili satış ve servisi hizmetlerimizi kocaeli ve istanbulbölgelerinde başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’de Toshiba klima sistemlerini Alarko Carrier güvencesi ile siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Müşterilerimize yenilikçi ve teknolojik toshiba ve carrier markalarının yetkili satış ve servis hizmetlerini en uygun fiyatlara ve en kolay ödeme seçenekleri ile sürekli kampanyalar düzenlemekteyiz.

Abant Soğutma, tecrübeli ekibi ile birlikte siz müşterilerimizi mutlu ettiği sürece her zaman yanınızda olacaktır.

Telefon : 0 (262) 641 12 44 Numaralı çağrı merkez hattı ile sizlere hizmet vermektedir.

Toshiba Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

En Ucuz Toshiba Klima Fiyatları

En Ucuz Toshiba Klima Fiyatları

Toshiba klima yetkili bayisi olarak, tanımlanan net fiyatların üzerine %100 kar koymadan sizlere en ucuz klima fiyatlarını sunmaktayız. Toshiba tarafından yetkili bir bayi olarak seçilen “Abant Soğutma“, 1995 yılından beri kocaeli şehrinin gebze ilçesinde hizmet veren bayimiz, yıllar geçtikte tecrübelerimiz ile birlikte yetkili olarak bayi seçilmiştir. Sadece klima satışı yapmamakla birlikte Klima Servisi hizmeti’de verdiğimiz gibi sadece, kombi servis hizmeti’de vermekteyiz.

Evinize en uygun fiyatlı ve performansı ile sizleri, yeri gelince serinleten veya yeri gelince sizi ısıtan bir cihaza sahip olmak istemez misiniz?

Uygun taksit seçenekleri ile sizlere en iyi performans ile en ucuz toshiba klima fiyatları‘nı sunmaktayız. %100 kar marjı gütmeden, sadece müşterilerimizin mutlu olması için yıllardan beri çalışmalarımız ve bu çalışmaların sonucunda aldığımız olumlu yanıtlar ile bizi bu işe daha çok bağlamıştır. Evinizin bir köşesinde veya ofisinizin baş tacı olacak bir klimaya, peşin olarak veya tek çekim olarak almak istemezsiniz. Hem uygun taksit seçenekleri ile arayışa girebilirsiniz. Bunun yanında hem ucuz, hemde kaliteli bir klima sahibi olmak abant soğutma ile çok kolaydır.

Türkiyenin En Ucuz Toshiba Klima Fiyatları‘nı size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Misyonumuz

Abant soğutma olarak, ısıtma ve soğutma sektöründe dünya markalarından olan TOSHİBA ve CARRİER yetkili satış ve servis bayisi olarak müşteri memnuniyetini ve yüksek kaliteyi ön planda tutmaktayız. İleri teknoloji çözümleri geliştirilerek her geçen gün hizmet kalitemiz standart haline gelmiştir.

Vizyonumuz

Yüksek kalite de hizmet verebilmek için tecrübeli ekibimiz ve ileri teknolojik ekipmanlara yatırımlarımız ile birlikte her geçen gün hedeflerimizi yükseltmekteyiz.

× Teklif Al